Axxair.cz


Svářečské a potrubářske dny 2020

Svářeči a potrubáři, chybí vám technologické výstavy a veletrhy? Chcete se vzdělávat, držet krok s dobou a používat nejmodernější technologie? Anebo si jen potřebujete vyměnit zkušenosti z praxe? Právě proto organizujeme pro vás Svářečské a potrubářske dny v Bratislavě

Přejít na článek

Kurzy orbitálního svařování

Zajímáte se o orbitální svařování? Chtěli byste posunout své svářečské zručnosti na další úroveň? Přihlaste se na kurz orbitálního svařování s certifikátem operátora orbitálního svařovacího zařízení podle normy STN EN ISO 14732 – platnost 6 let.

Přejít na článek

Co je to automatizované orbitální sváření TIG?

Cílem automatizace je zvýšit efektivitu ve výrobním procesu a současně docílit co nejmenší chybovost ve svařování vyloučením lidského vlivu. Orbitální svařování bylo vyvinuto v 60. letech 20. století s cílem vyhovět přísným normám kvality v leteckém průmyslu a hlavně zajistit co nejdokonalejší celistvost komponentů používaných například v hydraulických systémech.

Přejít na článek

SVÁŘEČSKÉ DNY 2019

Přinášíme náhled atmosféry ze svářečských dní.

Přejít na článek

ORBITÁLNÍ SVÁŘENÍ: OTEVŘENÁ ANEBO ZAVŘENÁ SVÁŘECÍ HLAVA? KTEROU SI VYBRAT?

Produktová linie orbitálního sváření je velmi efektivním řešením při montáži potrubí. Použitím otevřených anebo zavřených svářecích hlav získáte vhodné řešení pro různé aplikace Vaší výroby. Zjistíte, jak si vybrat mezi těmito dvěma základními principy.

Přejít na článek

PROČ SI VYBRAT TIG SVÁŘENÍ TRUBEK?

Proces sváření TIG nabízí při sváření trubek mnoho výhod: kompaktní a tenký svarový spoj, plný průnik a čistý proces a ďalšie. Výhody a nevýhody sváření trubek metodou TIG poznáte v článku.

Přejít na článek

RUČNÍ TIG SVÁŘENÍ VS. AUTOMATICKÉ TIG SVÁŘENÍ

Ruční TIG sváření trubek anebo automatické orbitální TIG sváření? Toto je otázka, kterou si při vybavování dílny anebo pracoviště položí mnohé společnosti.

Přejít na článek

JAK ORBITÁLNÍ STROJE AXXAIR POMÁHAJÍ DISTRIBUTOROVI ANT PROFITOOLS S.R.O. NAPLNIT POŽADAVKY ZÁKAZNÍKŮ

Přečtěte si překlad článku, který o společnosti ant PROFITOOLS s.r.o. napsal výrobce strojů na orbitální sváření AXXAIR.

Přejít na článek

JAK ŘEZAT NEREZOVÉ TRUBKY PŘESNE, RYCHLE, ČISTĚ A BEZ OTŘEPŮ?

Víte, proč je orbitální řezačka preferovaná na řezání nerezových trubek, anebo jaké jsou výhody orbitálního řezání trubek? Zde můžete nalézt aspoň 8 důvodů, proč si vybrat orbitální řezačku.

Přejít na článek

5 DŮVODŮ PROČ INVESTOVAT DO AUTOMATIZOVANÉ ORBITÁLNÍ SVÁŘEČKY TIG

Ruční TIG sváření si vyžaduje vysokou úroveň kompetence svářeče, aby byly dosaženy kvalitní výsledky. Zaškolení svářeče na ruční sváření potrubí může trvat i několik měsíců, což není velmi efektivní. Když je potřebná i produktivita, ne jen kvalitní svary, tak se celý proces opírá právě o schopnosti a zkušenosti. Pokud v tomto svářeč není prvotřídní a pokud navíc není i řádný dříč, zapomeňte na výsledky. Automatizované orbitální svářecí zařízení nabízí ideální řešení při dosahování kvality i vysoké produktivity.

Přejít na článek

AXXAIR – INOVATIVNÍ ORBITÁLNÍ TECHNOLOGIE

AXXAIR je renomovaný odborník, výrobce a distributor oribitálnych strojů na opracování trubek a na orbitální svařování. Vývoji pokrokových technologií se věnuje od roku 1997. Je celosvětovým distributorem zařízení používaných v procesech přípravy trubek, orbitálního řezání, orbitálního úkosování, zarovnávání čel trubek a orbitálního svařování.

Zjisti více

ant-na-facebooku

katalog axxair

Služby pro vás:
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic