| AXXAIR Orbitální řezačka do 120 mm CC121ECO | 121ECO2 |
Ceny se zobrazí až po přihlášení | |||
Rosah použití Ø 5 mm - Ø 121 mm (Ø 0,25“ do Ø 4,5“) |
| AKCE: AXXAIR CC121ECO Orbitální řezačka do 120 mm + stojan + 5 kotoučů ZDARMA | 121ECO2-set |
Ceny se zobrazí až po přihlášení 16% | |||
Doprava zdarma
AXXAIR Orbitální pila Ø5-121 mm 121ECO
- Základní čelisti z nerezavějící oceli na trubky s průměrem Ø 24 mm - Ø 121 mm(Ø 1“ - Ø 4,5“) a maximální tloušťkou stěny 5 mm.
- Zahrnuté pomocné čelisti z nerezavějící oceli na rozsah Ø 5 mm - Ø 108 mm (Ø 0,25“ - Ø 4,25“)
- Čistý a přesný kolmý řez – odchylka méně než 0,25 mm.
- Řezání bez deformace trubek díky koncentrickému vícenásobnému upnutí.
- Omezené vibrace díky čelistem umístěným blízko pilového kotouče. Možnost přizpůsobení uchopení.
- Koncentrické uchycení trubky nerezovými čelistmi zabraňuje kontaminaci nerezové trubky.
- Hmotnost: 38 kg
- 1300W motor s regulací otáček