Axxair.cz
potrubárske dni v prahe

O značce Axxair

AXXAIR – Inovativní orbitální technologie

/ ORBITÁLNÍ PILY / ORBITÁLNÍ ÚKOSOVAČKY / ORBITÁLNÍ SVÁŘEČKY / STROJE A NÁŘADÍ NA PRÁCI S TRUBKAMI /


O značce axxair

AXXAIR je renomovaný odborník, výrobce a distributor oribitálnych strojů na opracování trubek a na orbitální svařování. Vývoji pokrokových technologií se věnuje od roku 1997. Je celosvětovým distributorem zařízení používaných v procesech přípravy trubek, orbitálního řezání, orbitálního úkosování, zarovnávání čel trubek a orbitálního svařování.

AXXAIR dodává svím zákazníkům v celé Evropě inovatívne řešení na zlepšení produktivity a kvality práce s trubkami různych materiálů, jako například nerezová ocel, titán, uhlíková ocel, duplexná ocel, super duplexná nerezová ocel, Hastelloy niklová ocel, či plasty.

20 let zkušeností v orbitálních technologiích

Vyrábíme inovativní zařízení pro proces orbitálního opracování trubek pro potravinářský, chemický, petrochemický, farmaceutický průmysl či průmysl v oblasti polovodičů. Neustále doplňujeme naši produktovou řadu, vylepšujeme technologii i provedení a vylepšujeme naše služby.

Produktové řady

Vyrábíme stroje, které jsou schopny kvalitní přípravy a dokonalého řezu pomocí oribitálneho řezání. Nabízíme i stroje na efektivní a přesné úkosování trubek pro kvalitní svary. Klademe důraz na služby pro zákazníka, od počátečního určování parametrů řezání a svařování, přes přípravu při výběru produktu podle individuálních požadavků. Následně nabízíme zaškolení obsluhy, abychom zajistili, že personál bude schopen řešit každou situaci bezproblémově a produktivně.

Naše cíle

Našim cílem je ruku v ruce řešit potřeby s našimi zákazníky, rozumět jejich potřebám a předvídat jejich očekávání. Přizpůsobujeme se vývoji neustále měnícího se trhu díky našim specializovaným oddělením výzkumu, vývoje a designu. AXXAIR nabízí unikátní a originální řešení pro přesné opracování trubek a orbitální svařování trubek. Věříme, že trvalý a kvalitní vztah s našimi partnery je nezbytný, a proto jsme prostřednictvím našich dceřiných společností a distribuční sítě vyvinuli lokální technické a poradenské služby pro zákazníky. Jsme připravený být na vaší straně s řadou podpůrných služeb včetně vyrábění zkušebních vzorků, živých demonstrací, technických školení, servisních služeb a poradenství v každé fázi vašich projektů.

NAŠE ZÁKLADNÍ HODNOTY

KVALITA - VÝKONNOST - INOVACE

orbitalne-rezanie

Světový lídr na trhu

Strategie společnosti Axxair založena na neustálých inovacích, kvalitě a výkonu strojů zabezpečila vedoucí postavení na trhu orbitálního řezání, úkosování či svařování. Axxair následuje své zákazníky kdekoli na 5 kontinentech díky svým pobočkám ve Francii, Německu, Jižní Korei, Číně a USA a díky široké síti přibližně několik desítek autorizovaných distributorů.

produtky axxair

Služby pro vás:
Sledujte nás:
ant-na-facebooku

Katalogu potrubárskeho náradia a orbitálnych zváračiek

axxair katalog

axxair katalog

Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic
E-mail Facebook Instagram Linked In