Axxair.cz

Přesnost laserového svařování: Průlomová metoda ve spojování materiálů

Udělejte proces svařování inteligentnějším V oblasti moderního výrobního průmyslu je přesnost a efektivita nezbytná. Mezi širokým spektrem inovativních technik spojování materiálů s..

Přečíst více

Poznejte EXACT Infinity! Pilu pro řezání velkých průměrů trubek až "do nekonečna"

Pila EXACT Infinity je navržena pro řezání největších trubek na světě. Jedná se o zcela nový typ systému pro řezání trubek Exact, který využívá řetězový uchopovací mechanismus. Díky flexibilitě s..

Přečíst více

Potrubářské a svářečské stroje na MSV Brno 2023! Reálné předvedení strojů

10.-13.10.2023, výstaviště Brno Opět po roce přicházíme na výstavu MSV Brno abychom vám přinesli Potrubářské nářadí a stroje pro svařování trubek. Znovu přinášíme mnohé novinky.Ta..

Přečíst více

Jaká jsou rizika chybného formování?

Formování je postup, který sestává z nahrazení okolního kyslíku kolem svarové koupele ochranným plynem, jako je argon, aby se zabránilo jakékoli korozi na vysoce zahřátém povrchu. Jaká jsou však ..

Přečíst více

5 důvodů proč investovat do automatizované orbitální svářečky TIG

5 DŮVODŮ PROČ INVESTOVAT DO AUTOMATIZOVANÉ ORBITÁLNÍ SVÁŘEČKY TIG Ruční TIG sváření si vyžaduje vysokou úroveň kompetence svářeče, aby byly dosaženy kvalitní výsledky..

Přečíst více

Který typ montáže T-spojů vítězí?

Porovnali jsme tři metody tvarování odboček V dnešní době bude každý souhlasit s tím, že v průmyslu jsou primárními cíli kvalita v širším slova smyslu a produk..

Přečíst více

Jak fungují trubkové výměníky tepla a jejich oblasti použití

Sortiment trubkových výměníků tepla je velmi široký. Začíná se malými výměníky tepla z nerezavějící oceli s několika desítkami trubek pro potravinářský průmysl a nekončí ani velkými výměníky, jak..

Přečíst více

Která metoda svařování zlepší vaši efektivitu?

Výběr metody svařování ke zlepšení účinnosti je hlavním problémem. Obecně můžeme potvrdit, že čím je metoda svařování automatizovanější, tím vyšší bude výkon. Nesmíme však zapomínat na nezbytnost..

Přečíst více

Svářečské nářadí na výstavě MSV 2022

4.-7.10.2022, výstaviště Brno Svářečské a potrubářské nářadí přinášíme na Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně. Najdete nás v pavilonu V jako součást výstavy WELDING 2022. Zast..

Přečíst více

Fotoreport z veletrhu Welding 2022 na MSV Brno

Zúčastnili jsme se výstavy Welding 2022, které je součástí Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Desítky vystavovatelů svářečské techniky v hale V a my jsme mezi nimi..

Přečíst více

Jaké nástroje používají svářeči při svařování ochranným obloukem?

Aby se při svařování dosáhlo pevného a odolného spojení, je důležité zajistit, aby svařované trubky byly inertní. Před zahájením svařování je proto třeba se ujistit, aby okolní kyslík kolem oblas..

Přečíst více

4 aspekty, které je třeba zvážit před přechodem na orbitální svařování

Před investicí do orbitálního svařování byste si měli položit určité otázky, abyste zjistili, jaké jsou vaše skutečné potřeby, a jaké vybavení je potřebné ke splnění těchto požadavků. Jedním z ne..

Přečíst více

ROADSHOW T-Drill

ROADSHOW S vyhrdlovací technologií Zajímáte se o technologické potrubářské práce a chcete posunout své podnikání na vyšší úroveň? Máte již orbitální technologii a chcete zefektivnit výrobní proces? ..

Přečíst více

Co umožňuje přesné řezání tenkých trubek s malými průměry?

Špičková průmyslová odvětví, jako je například polovodičový průmysl, vyžadují velmi přesnou a kvalitní přípravu a svařování trubek. Trouby se obvykle svařují pomocí TIG, ručního nebo orbitálního ..

Přečíst více

Roadshow se svářečskou a potrubářskou technikou

7. - 11. června 2021 Roadshow se svářečskou technikou po celém Česku!Přijedeme k vám do dílny a na stavbu. Přihlaste se zde. Svářeči a potrubáři, chybí vám technologické výstavy a veletrhy? Chcet..

Přečíst více

Co je to automatizované orbitální sváření TIG?

Co je to automatizované orbitální sváření TIG? Orbitální svařování bylo vyvinuto v 60. letech 20. století s cílem vyhovět přísným normám kvality v leteckém průmys..

Přečíst více

Ruční TIG sváření vs. automatické TIG sváření

Ruční TIG sváření vs. automatické TIG sváření ..

Přečíst více

Jak použít dvě svařovací hlavy s jedním orbitálním zdrojem energie?

Jak použít dvě svařovací hlavy s jedním orbitálním zdrojem energie? Máte sériovou výrobu a chcete optimalizovat čas cyklu svých svařovacích operací, aby byly efe..

Přečíst více

Čtyři aplikace otevřených svařovacích hlav

Čtyři aplikace otevřených svařovacích hlav Otevřené svařovací hlavy se vyznačují flexibilitou při svařování různých průměrů a tlouštěk stěn trubic a trubek. Kromě..

Přečíst více

AQUASOL Oxymeter PRO OX-100

Programovatelný ruční OXYMETR PRO OX-100 je navržen tak, aby poskytovaloperátorům co nejpřesnější údaje o koncentraci kyslíku. Všechny oxymetry Pro OX-100 prodané před 1.srpnem 2019..

Přečíst více

Proč si vybrat TIG sváření trubek?

Proč si vybrat TIG sváření trubek? Proces sváření TIG nabízí při sváření trubek mnoho výhod: kompaktní a tenký svarový spoj, plný průnik a čistý proces. Orbitální..

Přečíst více

Svářečské a potrubářske dny 2020

22. - 26. červen 2020, Bratislava Svářeči a potrubáři, chybí vám technologické výstavy a veletrhy? Chcete se vzdělávat, držet krok s dobou a používat nejmodernější technologie? Anebo si jen potřebu..

Přečíst více

Orbitální sváření: otevřená anebo zavřená svářecí hlava?

Orbitální sváření: otevřená anebo zavřená svářecí hlava? Kterou si vybrat? Produktová linie orbitálního sváření je velmi efektivním řešením při montáži potrubí. ..

Přečíst více

Napsali o nás - AXXAIR

Jak orbitální stroje AXXAIR pomáhají distributorovi ant PROFITOOLS s.r.o. naplnit požadavky zákazníků Přinášíme překlad článku, který o nás-společnosti ant PROFIT..

Přečíst více

Kurzy orbitálního svařování

Kurzy orbitálního svařování Zajímáte se o orbitální svařování? Chtěli byste posunout své svářečské zručnosti na další úroveň? Dobrej Svářeč -..

Přečíst více

Jak řezat nerezové trubky přesne, rychle, čistě a bez otřepů?

Jak řezat nerezové trubky přesne, rychle, čistě a bez otřepů? Víte, proč je orbitální řezačka preferovaná na řezání nerezových trubek, anebo jaké jsou výhody orbi..

Přečíst více

Děkujeme za svářečské dny 2019

Děkujeme za účast na svářečských dnech Po zajímavém týdnu předvádění orbitálních strojů AXXAIR, který byl plný inspirativních setkání s vámi, bychom se vám chtěli po..

Přečíst více

O značce Axxair

AXXAIR – Inovativní orbitální technologie / ORBITÁLNÍ PILY / ORBITÁLNÍ ÚKOSOVAČKY / ORBITÁLNÍ SVÁŘEČKY / STROJE A NÁŘADÍ NA PRÁCI S TRUBKAMI / O značce axxair ..

Přečíst více
Služby pro vás:
Sledujte nás:
ant-na-facebooku

Katalogu potrubárskeho náradia a orbitálnych zváračiek

axxair katalog

axxair katalog

Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic
E-mail Facebook Instagram Linked In