Axxair.cz

ROADSHOW T-Drill

ROADSHOW S vyhrdlovací technologií Zajímáte se o technologické potrubářské práce a chcete posunout své podnikání na vyšší úroveň? Máte již orbitální technologii a chcete zefektivnit výrobní proces? ..

Přečíst více

Který typ montáže T-spojů vítězí?

Porovnali jsme tři metody tvarování odboček V dnešní době bude každý souhlasit s tím, že v průmyslu jsou primárními cíli kvalita v širším slova smyslu a produk..

Přečíst více

Roadshow se svářečskou a potrubářskou technikou

7. - 11. června 2021 Roadshow se svářečskou technikou po celém Česku!Přijedeme k vám do dílny a na stavbu. Přihlaste se zde. Svářeči a potrubáři, chybí vám technologické výstavy a veletrhy? Chcet..

Přečíst více

Co je to automatizované orbitální sváření TIG?

Co je to automatizované orbitální sváření TIG? Orbitální svařování bylo vyvinuto v 60. letech 20. století s cílem vyhovět přísným normám kvality v leteckém průmys..

Přečíst více

Ruční TIG sváření vs. automatické TIG sváření

Ruční TIG sváření vs. automatické TIG sváření ..

Přečíst více

Jak použít dvě svařovací hlavy s jedním orbitálním zdrojem energie?

Jak použít dvě svařovací hlavy s jedním orbitálním zdrojem energie? Máte sériovou výrobu a chcete optimalizovat čas cyklu svých svařovacích operací, aby byly efe..

Přečíst více

Čtyři aplikace otevřených svařovacích hlav

Čtyři aplikace otevřených svařovacích hlav Otevřené svařovací hlavy se vyznačují flexibilitou při svařování různých průměrů a tlouštěk stěn trubic a trubek. Kromě..

Přečíst více

AQUASOL Oxymeter PRO OX-100

Programovatelný ruční OXYMETR PRO OX-100 je navržen tak, aby poskytovaloperátorům co nejpřesnější údaje o koncentraci kyslíku. Všechny oxymetry Pro OX-100 prodané před 1.srpnem 2019..

Přečíst více

Proč si vybrat TIG sváření trubek?

Proč si vybrat TIG sváření trubek? Proces sváření TIG nabízí při sváření trubek mnoho výhod: kompaktní a tenký svarový spoj, plný průnik a čistý proces. Orbitální..

Přečíst více

Kurzy orbitálního svařování

Kurzy orbitálního svařování Zajímáte se o orbitální svařování? Chtěli byste posunout své svářečské zručnosti na další úroveň? Přihlaste se na kurz orbitální..

Přečíst více

Svářečské a potrubářske dny 2020

22. - 26. červen 2020, Bratislava Svářeči a potrubáři, chybí vám technologické výstavy a veletrhy? Chcete se vzdělávat, držet krok s dobou a používat nejmodernější technologie? Anebo si jen potřebu..

Přečíst více

Orbitální sváření: otevřená anebo zavřená svářecí hlava?

Orbitální sváření: otevřená anebo zavřená svářecí hlava? Kterou si vybrat? Produktová linie orbitálního sváření je velmi efektivním řešením při montáži potrubí. ..

Přečíst více

Napsali o nás - AXXAIR

Jak orbitální stroje AXXAIR pomáhají distributorovi ant PROFITOOLS s.r.o. naplnit požadavky zákazníků Přinášíme překlad článku, který o nás-společnosti ant PROFIT..

Přečíst více

Jak řezat nerezové trubky přesne, rychle, čistě a bez otřepů?

Jak řezat nerezové trubky přesne, rychle, čistě a bez otřepů? Víte, proč je orbitální řezačka preferovaná na řezání nerezových trubek, anebo jaké jsou výhody orbi..

Přečíst více

Děkujeme za svářečské dny 2019

Děkujeme za účast na svářečských dnech Po zajímavém týdnu předvádění orbitálních strojů AXXAIR, který byl plný inspirativních setkání s vámi, bychom se vám chtěli po..

Přečíst více

5 důvodů proč investovat do automatizované orbitální svářečky TIG

5 DŮVODŮ PROČ INVESTOVAT DO AUTOMATIZOVANÉ ORBITÁLNÍ SVÁŘEČKY TIG Ruční TIG sváření si vyžaduje vysokou úroveň kompetence svářeče, aby byly dosaženy kvalitní výsledky..

Přečíst více

O značce Axxair

AXXAIR – Inovativní orbitální technologie / ORBITÁLNÍ PILY / ORBITÁLNÍ ÚKOSOVAČKY / ORBITÁLNÍ SVÁŘEČKY / STROJE A NÁŘADÍ NA PRÁCI S TRUBKAMI / O značce axxair ..

Přečíst více
ant-na-facebooku

axxair katalog

axxair katalog

Služby pro vás:
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic