Axxair.cz


Jak orbitální stroje AXXAIR pomáhají distributorovi ant PROFITOOLS s.r.o. naplnit požadavky zákazníků


Přinášíme překlad článku, který o nás-společnosti ant PROFITOOLS s.r.o. napsal výrobce strojů na orbitální sváření AXXAIR. Originál naleznete ZDE.

ant PROFITOOLS s.r.o. je jeden z oficiálních distributorů značky AXXAIR a dodává různé inovativní produkty a poskytuje služby ve třech evropských krajinách.

Když přišli technici ant PROFITOOLS s.r.o. do sídla AXXAIR ve Francii na technický trénink, měli jsme možnost promluvit si s ředitelem ant PROFITOOLS s.r.o. Danielem a obchodním manažerem Jurajem. Diskutovali jsme o partnerství mezi našimi firmami a našich společných hodnotách.

DNA ant PROFITOOLS: vždy hledat nové a inovativní řešení

ant PROFITOOLS s.r.o. je obchodní společnost, která dodává výrobky renomovaných mezinárodních značek na Slovensko, do Maďarska a České republiky. Společnost patří mezi lídry na trhu profesionálního nářadí pro potrubáře a instalatéry v odboru voda-plyn-topení a také se orientuje na svářečky plastů a plastových trubek.

V krvi společnosti vždy bylo přinášet něco nové a inovativní pro své zákazníky, aby jim pomohla zlepšit výrobní proces. Toto je strategie, která pomáhá zákazníkům být krok před konkurencí.

S více než 20letými zkušenostmi v distribuci profesionálního nářadí, ant s.r.o. vždy hledala nové a inovativní produktové linie, aby dokázala přinést nové technologie svým zákazníkům, kteří neustále hledají unikátní řešení.

AXXAIR – objav řešení a začátek partnerství

Při hledání nových produktů, které by pomohly naplnit očekávání, Jiří a Daniel navštívili hodně mezinárodních výstav. Hledali produkty, které se nejvíce hodily do jejich strategie.

Orbitální pily AXXAIR se už objevili na slovenském, maďarském a českém trhu, takže Daniel a Juraj už slyšeli o francouzském výrobci a jeho strojích.

AXXAIR a ant PROFITOOLS se poprvé setkali na mezinárodní výstavě „Tube“ v roce 2016. Společnosti spolu začali pracovat v roce 2017.

Jakým problémům čelili zákazníci ant PROFITOOLS? Proč si ant PROFITOOLS vybralo spolupráci s AXXAIR?

Jako i další průmyslové společnosti, i zákazníci ant PROFITOOLS čelí přísnějším standardům. Nové projekty je nutí hledat stroje, které jim zajistí precizní opracování trubek. Nástroje a vybavení, které tyto společnosti měly, do teď nebyly postačující na práci, kterou musely dělat.

Právě technologie přesvědčila ant PROFITOOLS na spolupráci s AXXAIR. Rozšířením svého sortimentu byla společnost schopná splnit požadavky, které s nabídkou dosavadních výrobců nedokázala splnit

Cílem spolupráce nebylo jen posilnit a rozšířit existující obchodní vztahy, ale také rozšířit základnu zákazníků a objevit nové trhy.

Zatím je zpětná vazba na AXXAIR ze strany zákazníků na Slovensku, v Maďarsku a v Česku. Oceňují nové a inovativní technologie a fakt, že stroje jsou jednoduché na použití a umožňují nejlepší přípravu a sváření trubek.

Ale… ant PROFITOOLS si je vědomý, že samotný prodej strojů není dostatečný. Zákazníci hledají víc: hledají kvalitní služby a jistotu.

Služby – důležitá a společná hodnota

„Není to jen o strojích, ale i o službách," říká Juraj. I napříč tomu, že ant působí ve třech různých krajinách, má vždy stejné zásady: Služba a dlouhotrvající vztah.

Kromě efektivních a ziskových řešení pro své zákazníky, ant poskytuje zákazníkům služby pro celý sortiment strojů a nářadí. "Díky dobrým vztahům máme více než 2000 stálých obchodních partnerů."

A zákazníci oceňují toto úsilí: „Dobré osobní podmínky, poradenství, pohostinnost a dobré ceny“ tak vysvětlují loajalitu zákazníků.

AXXAIR a ant PROFITOOLS s.r.o. berou obchod podobně. Obě společnosti ví, že to nejsou jen služby po prodeji, na kterých záleží. Předvedení strojů a rady jsou součástí procesu: zákazníci potřebují vědět, co stroje vlastně dokážou dělat!

ant PROFITOOLS s.r.o. - Exkluzivní distributor orbitálních řešení AXXAIR

AXXAIR se stará o své partnery. Pro francouzského výrobce je důležité budovat skutečné partnerství s distributory. AXXAIR má více než 40 distributorů po celém světě.

ant PROFITOOLS s.r.o. je jedním z těchto distributorů. Společnost má různé předváděcí stroje a zúčastňuje se s nimi na výstavách, jako MSV v Brně, aby dostali stroje k potenciálním zákazníkům. V roce 2019 se zúčastní i na výstavách Aquatherm Nitra na Slovensku, Hungarotherm a Mach tech v Maďarsku.

A pro AXXAIR je důležité podporovat je v obchodě i se službami.

„Můžeme se spolehnout na dobrou a rychlou podporu od AXXAIR v obou oblastech – technické i obchodní. Vždy, když přijdeme do Francie, se naši partneři o nás dobře postarají, je nám ctí být součástí skupiny AXXAIR"

„Za AXXAIR děkujeme Danielovi a Jurajovi za rozhovor. Jsme hrdi, že jsme jedním z vašich stálých obchodních partnerů." AXXAIR, 2018.

Podívejte se na originální článek na stránce AXXAIR v angličtině.

Podívejte se na stroje a řešení, které ant s.r.o. ve spolupráci s výrobcem AXXAIR nabízí.

Pro více informací vyplňte a odešlete kontaktní formulář anebo kontaktujte Juraja Uličného - 00421 918 810 883, juraj.ulicny@ant.skant-axxair
ant-axxair
ant-axxair
ant-na-facebooku

katalog axxair

Služby pro vás:
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic