Axxair.cz

Jak použít dvě svařovací hlavy s jedním orbitálním zdrojem energie?

Jak použít dvě svařovací hlavy s jedním orbitálním zdrojem energie?


Máte sériovou výrobu a chcete optimalizovat čas cyklu svých svařovacích operací, aby byly efektivnější a zvýšili produktivitu? Nový rozvaděč AXXAIR může být ideální odpovědí na potřeby vaší společnosti!

Rozvádzač je nejnovějším vstupem do sériové výroby pomocí orbitálního svařování TIG. Příslušenství je kompatibilní se všemi orbitálními zdroji SAXX a umožňuje připojení dvou svařovacích hlav k jednomu zdroji napájení a alternativní použití těchto dvou hlav.

Rozvaděč AXXAIR - výrazná úspora času a snížení nákladů

Nový rozvádzač se vyhýbá současnému nákupu dvou orbitálních svářecích zdrojů TIG: šetří náklady a hodně času.

Skutečnost, že je možné připojit dvě svařovací hlavy k jednomu orbitálnímu zdroji energie, umožňuje připravit trubky anebo příslušenství do jedné z dvou hlav, zatím co druhý už sváří. Příprava a nastavení dílů se tak časově optimalizuje.

Po dokončení svařovacího cyklu první hlavy je možné přímo zahájit sváření předtím připravené druhé hlavy. Svařované díly je možné z první hlavy odstranit a do stroje umístit nové trubky a díly.

rozvadzač AXXAIR pre pripojenie 2 zváracích hláv k jednému zdroju

Lehké použití pro automatizaci procesů

Používaní rozvaděče je jednoduché, intuitivní a efektivní díky rozhraní SAXX. Dotykový displej zdroje energie a inteligentní programovací systém ulehčují použití svařovacího zařízení.

Přepínací tlačítko signalizuje, zda je možné přepnutí. Přepínání se vykonává buď zeleným tlačítkem LED anebo startovacím tlačítkem neaktivní svářecí hlavy.

rozvadzač AXXAIR pre pripojenie 2 zváracích hláv k jednému zdroju

Kompatibilita a flexibilita

Rozvaděč se dá použít se všemi svařovacími zdroji a hlavami, které jsou kompatibilní se zdroji SAXX. To znamená, že můžete použít dvě stejné anebo různé hlavy s dvěma stejnými anebo různými programy.

Toto orbitální svařovací příslušenství také umožňuje použití ručního hořáku. V neposlední řadě můžete na dosažení nejlepšího výsledku svařování použít čtečku PPM.

Spolu najdeme ideální řešení pro Váš projekt. Pro více informací o orbitálních technologiích jsme Vám k dispozici.

ant-na-facebooku

axxair katalog

axxair katalog

Služby pro vás:
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic